Блиск з цінними оліями

Бренд, який надихає, чуйний, демократичний, модний, простий і ефективний.

Для яскравого і блискучого волосся

Де придбати?
Детальніше
Де придбати?
Олії аргани, макадамії та макассару, змішані в цінний унікальний коктель, дозволяють глибоко зволожити волосся, роблячи його блискучим і надзвичайно шовковистим.
Олії аргани, макадамії та макассару, змішані в цінний унікальний коктель, дозволяють глибоко зволожити волосся, роблячи його блискучим і надзвичайно шовковистим.
BBRELIL Numero – це серія поживних, відновлюючих і зміцнюючих шампунів, масел, кремів і бальзамів для волосся, яка ідеально підходить для щоденного догляду за різними типами волосся в домашніх умовах. Секрет успіху Numero в Україні ґрунтується на використанні у своїх продуктах по догляду за волоссям рослинних екстрактів і компонентів.

Олію макадамії отримують з плодів дерева макадамії, яке росте в тропічних лісах Австралії, Центральної Америки і Південної Африки. Олія грає важливу роль в догляді за волоссям і шкірою завдяки своєму унікальному складу. Ніжна і дуже поживна олія має світлий колір і унікальний склад, що схожий на натуральні жири, що виділяються нашою шкірою. Вітаміни А, В і Е, а також ненасичені жирні кислоти, покращують еластичність шкіри і знімають сухість волосся. Олія захищає волосся від шкідливого впливу сонячних променів і хімічних речовин.

Олія Аргана (називається «марокканським золотом») походить від дерева арганія, яке зустрічається тільки в південно-західній частині Марокко. Поживна олія аргана має золотистий колір і славиться своїми чудовими ефектами – прекрасно працює як на шкірі, так і на волоссі. Олія має сильну антиоксидантну властивість, містить жирні кислоти, які відновлюють природний ліпідний шар волосини. Олія Аргана не тільки запобігає появі посічених кінчиків, ламкості і сухості, а й зміцнює волосся, даючи йому правильну дозу вологи, інтенсивно живить і розгладжує волосся. Волосся стає гладким, м’яким, легким на дотик і ультра-блискучим.

Більше 20 років турботи про Ваше волосся.

Всі засоби NUMÉRO мають високу якість на рівні з професійними засобами, призначеними для салонних процедур, та адаптовані для використання в домашніх умовах, адже кожна жінка заслуговує найкращого догляду для свого волосся щодня.

8 унікальних серій засобів з високоефективними індивідуальними рецептурами для кожного типу волосся і щоденного використання .

Вівсо

РЕКОНСТРУКЦІЯ

З екстрактом вівса, для слабкого і пошкодженого волосся

Детальніше
Каріте

ЖИВЛЕННЯ

З оліею каріте, для сухого
волосся

Детальніше

ПРУЖНІСТЬ ТА ЕЛАСТИЧНІСТЬ

З олією оливи, для курчавого і хвилястого волосся

Детальніше
Авокадо

РОЗГЛАДЖЕННЯ

З олією авокадо, для хвилястого і неслухняного волосся

Детальніше
Олія

БЛИСК

З цінними оліями, для яскравого і блискучого волосся

Детальніше
АСАЯ

ОБ’ЄМ

З екстрактом асаї, для тонкого та послабленного волосся

Детальніше

ЗАХИСТ КОЛЬОРУ

З екстрактом граната, для фарбованого і мелірованого волосся

Детальніше