Реконструкція Numero з екстрактом вівса

Бренд, який надихає, чуйний, демократичний, модний, простий і ефективний.

Для слабкого і пошкодженого волосся

Де придбати?
Детальніше
Де придбати?
Завдяки своїм живильним, заспокійливим і пом’якшуючим властивостям овес ідеально підходить для тонкого волосся, що виснажене багаторазовими хімічними обробками.
Завдяки своїм живильним, заспокійливим і пом’якшуючим властивостям овес ідеально підходить для тонкого волосся, що виснажене багаторазовими хімічними обробками.
BBRELIL Numero – це серія поживних, відновлюючих і зміцнюючих шампунів, масел, кремів і бальзамів для волосся, яка ідеально підходить для щоденного догляду за різними типами волосся в домашніх умовах. Секрет успіху Numero в Україні ґрунтується на використанні у своїх продуктах по догляду за волоссям рослинних екстрактів і компонентів. Особливо українки оцінили серію догляду за волоссям під назвою «реконструкція» з екстрактом вівса.

Екстракт вівса (Avena Sativa Extract) – найбезпечніший в косметології інгредієнт. Підходить для щоденного застосування. Овес відомий завдяки своєму м’якому впливу на шкіру і волосся. У складі продуктів для волосся відповідає за зволоження, харчування і щадне очищення, має відновлювальні і регенеруючі властивості.

Екстракт вівса усуває підвищену сальність біля коренів і м’яко скрабує шкіру голови. Введений до складу масок для волосся Нумеро, він пом’якшує, зволожує і захищає локони від агресивних впливів навколишнього середовища, омолоджує шкірні покриви і волосся, має антиоксидантний і ангіопротекторнний вплив.

Більше 20 років турботи про Ваше волосся.

Всі засоби NUMÉRO мають високу якість на рівні з професійними засобами, призначеними для салонних процедур, та адаптовані для використання в домашніх умовах, адже кожна жінка заслуговує найкращого догляду для свого волосся щодня.

8 унікальних серій засобів з високоефективними індивідуальними рецептурами для кожного типу волосся і щоденного використання .

Вівсо

РЕКОНСТРУКЦІЯ

З екстрактом вівса, для слабкого і пошкодженого волосся

Детальніше
Каріте

ЖИВЛЕННЯ

З оліею каріте, для сухого
волосся

Детальніше

ПРУЖНІСТЬ ТА ЕЛАСТИЧНІСТЬ

З олією оливи, для курчавого і хвилястого волосся

Детальніше
Авокадо

РОЗГЛАДЖЕННЯ

З олією авокадо, для хвилястого і неслухняного волосся

Детальніше
Олія

БЛИСК

З цінними оліями, для яскравого і блискучого волосся

Детальніше
АСАЯ

ОБ’ЄМ

З екстрактом асаї, для тонкого та послабленного волосся

Детальніше

ЗАХИСТ КОЛЬОРУ

З екстрактом граната, для фарбованого і мелірованого волосся

Детальніше