Живлення Numero з оліями каріте

Бренд, який надихає, чуйний, демократичний, модний, простий і ефективний.

Для сухого волосся

Де придбати?
Детальніше
Де придбати?
Високопоживні властивості олії каріте допомогають відновлювати пошкоджене так ламке волосся.
Завдяки високій концентрації вітамінів А, Е, F, олія каріте сприяє регенерації, боротьбі із сухістю та уповільнює старіння клітин.
Високопоживні властивості олії каріте допомогають відновлювати пошкоджене так ламке волосся.
Завдяки високій концентрації вітамінів А, Е, F, олія каріте сприяє регенерації, боротьбі із сухістю та уповільнює старіння клітин.
BBRELIL Numero – це серія поживних, відновлюючих і зміцнюючих шампунів, масел, кремів і бальзамів для волосся, яка ідеально підходить для щоденного догляду за різними типами волосся в домашніх умовах. Секрет успіху Numero в Україні ґрунтується на використанні у своїх продуктах по догляду за волоссям рослинних екстрактів і компонентів.

Масло каріте (або масло ши) виробляється з горіхів дерева, що росте в Африці, і нагадує твердий жир, білого, кремового або жовтуватого відтінку. Ці дерева починають плодоносити на 20 – 30 рік життя. Цікавий факт: чим старше рослина, тим краще масло вийде з його плодів.

Нерафінована олія каріте виготовляється виключно вручну. Тому різні партії можуть відрізнятися за консистенцією, кольором і запахом. Також натуральний продукт, що видобувається вручну, має характерний горіховий запах. Масло проходить процес фільтрації, в ході якого очищається від сторонніх домішок, при цьому зберігаючи всі корисні властивості.

Масло має багатий склад, в якому присутні вітаміни:

  • А. Сприяє омолодженню і підтриманню здоров’я епідермісу. Стимулює синтез фібробластів.
  • Е. Має виражені антиоксидантні властивості, захищаючи клітини від впливу несприятливих природних умов і вільних радикалів.
  • F. Розгладжує огрубілу і суху шкіру, прискорює її повну регенерацію.

Наше волосся, крім негативного впливу природи, страждає ще й від хімічного і термічного впливу. На виході ми отримуємо красу ціною ламкого і сухого волосся, природний блиск якого сходить нанівець. Масло каріте добре відновлює пошкоджене волосся. При використанні масок з додаванням олії ши вже через чотири тижні волосся стає м’якше, з’являється пружність і натуральний блиск

Масло каріте багате на вітаміни А і Е, а також насиченими жирними кислотами. Завдяки зволожуючій дії його часто використовують як бальзам для сухих губ, крем для ніг і тіла. Всього за три дні масло каріте здатне перемогти навіть дуже сильну сухість шкіри, тому його часто застосовують при екземі і інших подібних проблемах.

Більше 20 років турботи про Ваше волосся.

Всі засоби NUMÉRO мають високу якість на рівні з професійними засобами, призначеними для салонних процедур, та адаптовані для використання в домашніх умовах, адже кожна жінка заслуговує найкращого догляду для свого волосся щодня.

8 унікальних серій засобів з високоефективними індивідуальними рецептурами для кожного типу волосся і щоденного використання .

Вівсо

РЕКОНСТРУКЦІЯ

З екстрактом вівса, для слабкого і пошкодженого волосся

Детальніше
Каріте

ЖИВЛЕННЯ

З оліею каріте, для сухого
волосся

Детальніше

ПРУЖНІСТЬ ТА ЕЛАСТИЧНІСТЬ

З олією оливи, для курчавого і хвилястого волосся

Детальніше
Авокадо

РОЗГЛАДЖЕННЯ

З олією авокадо, для хвилястого і неслухняного волосся

Детальніше
Олія

БЛИСК

З цінними оліями, для яскравого і блискучого волосся

Детальніше
АСАЯ

ОБ’ЄМ

З екстрактом асаї, для тонкого та послабленного волосся

Детальніше

ЗАХИСТ КОЛЬОРУ

З екстрактом граната, для фарбованого і мелірованого волосся

Детальніше