Про Numero

Бренд, який надихає, чуйний, демократичний, модний, простий і ефективний.

Більше 20 років турботи про ваше волосся

Де придбати?
Детальніше
Де придбати?
B

BRELIL – популярна марка професійних засобів по догляду за волоссям в Італії, а також один з найзнаменитіших брендів в світі. Історія BRELIL починається в 1973 році, коли в містечку під назвою Лоді Векіо, що в 25 км від Мілана, був побудований завод з виробництва косметичних засобів та випущені перші лінії барвників і доглядів для волосся. Марка відразу набула неймовірну любов і популярність в середовищі професіоналів – стилістів і перукарів. Завод безперебійно працює вже більше 47 років і за цей час BRELIL став відомим більш ніж в 50 країнах, в тому числі і ы Україні.

Особливу увагу BRELIL приділяє якості, тому вся продукція проходить суворий контроль за міжнародним стандартом. Ретельно відстежуються і перевіряються всі стадії виробництва і логістики, починаючи з вибору сировини для виробництва, закінчуючи виготовленням упаковки і доставкою готової косметики клієнту. Продукція призначена в основному для роботи професіоналів, тому велике значення надається навчанню. Технологи BRELIL регулярно проводять семінари по всій країні і діляться тонкощами і особливостями роботи з професійними засобами.

BRELIL Numero – це серія поживних, відновлюють і зміцнюючих шампунів, масел, кремів і бальзамів для волосся, яка ідеально підходить для щоденного догляду за разними типами волосся в домашніх умовах. Секрет успіху Numero в Україні ґрунтується на використанні у своїх продуктах по догляду за волоссям рослинних екстрактів і компонентів. Особливо українки оцінили серію догляду за волоссям під назвою «реконструкція» з екстрактом вівса.

Якість перевірена роками

У 1973 побудований завод з виробництва косметичних засобів та випущені перші види фарб і серія догляду за волоссям. Історія Brelil починається в 1973 році, коли в містечку під назвою Лоді Векіо, що в 25 км від Мілана, був побудований завод з виробництва косметичних засобів для догляду за волоссям. Марка відразу набула неймовірну любов і популярність серед професіоналів та домогосподарок.

 

Що про нас говорять

ТОП 10 увлажняющих масок для волос, которые по-настоящему работают

Бюджетные маски для волос, которые работают! | Видео обзор

Больше 2000 відгуків | На makeup.ua