Об’єм з екстрактом асаї

Бренд, який надихає, чуйний, демократичний, модний, простий і ефективний.

Для тонкого та послабленного волосся

Де придбати?
Детальніше
Де придбати?
Повертає волоссю пишність, силу і дарує додатковий об’єм. Екстракт асаї проникає вглиб структури волосся, відновлює його та робить шовковистим, зберігає легкість і красу без ефекту обтяження.

Повертає волоссю пишність, силу і дарує додатковий об’єм. Асаї проникає вглиб структури волосся, відновлює його та робить шовковистим, зберігає легкість і красу без ефекту обтяження.

BBRELIL Numero – це серія поживних, відновлюючих і зміцнюючих шампунів, масел, кремів і бальзамів для волосся, яка ідеально підходить для щоденного догляду за разними типами волосся в домашніх умовах. Секрет успіху Numero в Україні ґрунтується на використанні у своїх продуктах по догляду за волоссям рослинних екстрактів і компонентів.

Асаї – це пальма роду Евтерпа. Ягода асаї містить вітаміни групи В (В1, В2, В3), Е, С, D, бета-каротин. Крім цього, в складі асаї присутні жирні кислоти, такі як омега-6 і омега-9, і олеїнова, лінолева, стеаринова, пальмітинова, пальмітолеїнова кислоти; стероли; флавоноїди; ціанідин; макро- і мікроелементи: калій, кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор та ін. Екстракт ягід асаї відновлює волосся, в результаті чого воно стає м’яким, блискучим і шовковистим. Екстракт асаї зволожує, живить і зміцнює пасма волосся а велика кількість вітаміну Е захищає волосся від ультрафіолету і термо-впливу.

Більше 20 років турботи про Ваше волосся.

Всі засоби NUMÉRO мають високу якість на рівні з професійними засобами, призначеними для салонних процедур, та адаптовані для використання в домашніх умовах, адже кожна жінка заслуговує найкращого догляду для свого волосся щодня.

8 унікальних серій засобів з високоефективними індивідуальними рецептурами для кожного типу волосся і щоденного використання .

Вівсо

РЕКОНСТРУКЦІЯ

З екстрактом вівса, для слабкого і пошкодженого волосся

Детальніше
Каріте

ЖИВЛЕННЯ

З оліею каріте, для сухого
волосся

Детальніше

ПРУЖНІСТЬ ТА ЕЛАСТИЧНІСТЬ

З олією оливи, для курчавого і хвилястого волосся

Детальніше
Авокадо

РОЗГЛАДЖЕННЯ

З олією авокадо, для хвилястого і неслухняного волосся

Детальніше
Олія

БЛИСК

З цінними оліями, для яскравого і блискучого волосся

Детальніше
АСАЯ

ОБ’ЄМ

З екстрактом асаї, для тонкого та послабленного волосся

Детальніше

ЗАХИСТ КОЛЬОРУ

З екстрактом граната, для фарбованого і мелірованого волосся

Детальніше

ЗВОЛОЖЕННЯ

З олією аргани та алое вера, для сухого і ламкого волосся

Детальніше