Гарно виглядати під час подорожей доволі складно. Незалежно від того, чи ви в відпустці на довгий термін, або просто проводите декілька днів вдалині від дому , новий клімат та погодні умови намагатимуться зіпсувати вашу природну красу.

Пропонуємо вам з поради по догляду за волоссям під час відпустки.

Дайте волоссю відпочити

Під час відпочинку ваше волосся стикається з багатьма подразниками. Клімат, погода, вологість і навіть жорсткість води будуть відрізнятися від домашніх, і це може зіпсувати ваше волосся. Дайте волоссю відпочити; залиште випрямлячі вдома, дайте волоссю природним чином висохнути після душу і не пересушуйте його.

Догляд за волоссям на пляжі

Сіль і хлор можуть сушать волосся, після плавання обполосніть волосся свіжою водою і використайте відновлюючу маску.

Ще одна важлива порада: зволожити волосся за допомогою спрею з цінними оліями, ​​перед купанням у морській воді або воді в басейні. Таким чином, ваше волосся поглине масло, а не шкідливу сіль або хлор.

Захист волосся від сонця

Не дозволяйте волоссю перегріватися або вигорати! Носіть шляпу або хустку, коли виходите на сонце, і використовуйте спрей із захистом від ультрафіолету.

Догляд за волоссям, під час довгострокових подорожей

Якщо ви подорожуєте протягом тривалого періоду часу, вам слід переконатися, що ви продовжуєте регулярно робити стрижки, щоб позбутися від пошкоджених кінчиків і зберегти волосся здоровими.