Серед процедур для волосся на сьогоднішній день, ботокс для є одним із найбільш популярних варіантів. Ботокс для волосся використовується, щоб надати волоссю додаткового блиску, повернути життя ламкому волоссю та допомогти йому правильно регенерувати. Незважаючи на свою назву, ботокс для волосся не застосовується за допомогою шприця, і процедуру можна легко зробити вдома.

Однак, щоб максимально ефективно використати це ефективне лікування, дуже важливо знати, як підтримувати ботокс для волосся, якщо ви хочете, щоб ефект від процедури тривав якомога довше.

Догляд за волоссям після кератину

Як довго триває ефект від ботоксу для волосся?

Ефект триває два-чотири місяці. Однак довготривалість результатів процедури буде залежати від того, наскільки добре ви доглядаєте за волоссям після ботоксу. У середньому, при правильному догляді, ефект повинен тривати 3 місяці. Однак не думайте, що тільки тому, що ви застосували процедуру ботоксу для волосся, ви можете залишити волосся без нагляду. Надзвичайно важливо доглядати за волоссям після процедури. 

Догляд за волоссям після процедури ботоксу

Щоб правильно підтримувати ботокс для волосся слід уникати певних шкідливих звичок, і не забувати  кілька досить корисних порад:

Коли можна мити волосся після процедури ботоксу?

Перший раз ви повинні мити волосся після ботоксу  через 48-72 години, якщо ви хочете отримати максимальне засвоєння, як це відбувається з кератином. Після першого миття слід не відставати від розпорядку дня і рідше мити волосся, приблизно кожні три дні. Використовуйте сухий шампунь, якщо волосся в ці дні.

Виберіть правильный шампунь

Мити волосся звичайним шампунем після лікування ботоксом – помилка. Погляньте на етикетки шампунів і переконайтеся, що ви використовуєте продукти, що не містять сульфатів та хімічних речовин. Те саме стосується зволожуючих кремів та кондиціонерів, саме тому ми радимо знайти спеціальний спрей або маску для зволоження волосся. Продукти, включаючи арганову або олію макадамії, чудово доглядають за вашим волоссям.

Утримайтеся від надмірного випрямлення

Не рекомендується щодня сушити феном волосся і використовувати випрямляч для волосся. Якщо ви все ж хочете скористатися будь-яким із цих засобів для укладання волосся, обов’язково використовуйте термозахисний спрей.

Маска для волосся для лікування ботоксом волосся

Як мінімум, раз на тиждень використовувати маску для волосся, придатну для підтримання ефекту від ботокса. Один з найкращих варіантів – маска з олією каріте або авокадо.

Чи можна фарбувати волосся після ботоксу для волосся?

Одне з найпоширеніших питань – чи можна фарбувати волосся після лікування ботоксом. Справа в тому, що чим менше хімічних речовин наноситься на ваше волосся, тим краще.

Якщо ви хочете пофарбувати волосся після обробки ботоксом, наша найкраща порада – використовувати натуральні фарби для волосся, які повністю не містять хімічних речовин. Існує безліч варіантів використання натуральних інгредієнтів залежно від кольору волосся, таких як кава, екстракт вівса, катам або індиго.

Побічні ефекти від ботоксу для волосся

Чи може ботокс для волосся пошкодити ваше волосся? Оскільки слово ботокс безпосередньо пов’язане з методом підтяжки шкіри, існує багато питань щодо побічних ефектів від лікування волосся ботоксом. Хоча на сьогоднішній день немає жодних наукових досліджень щодо цього лікування та його можливих побічних ефектів, правда, якщо порівняти ботокс для волосся з кератином, останній має набагато більше побічних ефектів, оскільки його вважають хімічним процесом.

З іншого боку, ботокс для волосся не містить парабенів та хімічних речовин.