Волосся завжди вимагає догляду, незалежно від сезону або погоди. У літній період йому потрібна особлива увага, так як сухе повітря і високі температури спричиняють не дуже хороший вплив на стан локонів. Щоб зберегти свіжість і здоров’я волосся, слід за ним ретельно доглядати.

Очищення волосся літом

У літній період сальні залози виділяють найбільше жиру, тому волосся швидко втрачає гарний вигляд. Внаслідок чого голову доводиться мити частіше. Для зволоження волосся слід використовувати зволожуючі шампуні збагачені вітамінами для щоденного використання.

Корисним буде ополіскування волосся відварами трав: ромашкою, звіробоєм, низкою, кропивою або мелісою.

Сушити волосся на сонці не рекомендується, так як такий метод може призвести до сухості і зруйнувати захисну оболонку волосся.

Зволоження та відновлення волосся влітку

У літній період волосся схильне швидше втрачати вологу, тому має потребу в гарному зволоженні. Щоб зберегти зачістку красивою та здоровою, необхідно використовувати зволожуючі кондиціонери і маски, які містять гіалуронову кислоту і амінокислоти. Для живлення волосся слід використовувати масла. У літній період вони допоможуть запобігти зневоднення волосся, захистять волосся від сонячного випромінювання, морської солі або хлорованої води басейну, так як масла мають властивості обволікати волосся захисною плівкою. Крім того, масла здатні збагатити локони і шкіру голови необхідними мікроелементами і вітамінами. Для цих цілей можна придбати масла з натуральними компонентами.

Захист волосся влітку

Активне літнє сонце здатне призвести до зневоднення волосся. Для попередження цього негативного фактора варто захищати волосся спеціальними засобами з сонцезахисними фільтрами. Відновити пошкоджене волосся важко і довго, тому краще попередити руйнівну дію на волосся використовуючи спреї, маски або кондиціонери з захисної серії.

На літній період варто тимчасово відмовитися від використання стайлінгових приладів (плойок, гарячого фена), щоб висушити, досить фена з теплим повітрям. У пляжний сезон бажано користуватися головними уборами та відмовитися від фарбування волосся.

Після пляжного відпочинку і купання в морі або водоймі, обов’язково слід ретельно промити голову, щоб позбутися від згубних для волосся залишків солі.

У спекотні літні дні варто уникати зневоднення організму зсередини, так як це може позначитися на стані волосся. Уникнути цього допоможе споживання якісної питної води в достатній кількості, прийом вітамінів, свіжих овочів і фруктів.

Літній період дуже важкий для стану волосся. Правильний догляд необхідний як забарвленим, так і натуральним волоссю. Сонце здатне зробити здорові локони тьмяними, ламкими і пересушити їх. Вигорання робить волосся пошкодженими. Тому не варто нехтувати хорошим захистом волосся, щоб їх краса радувала протягом усього року.